آموزش لیفتینگ پوست

در این لاین شما با روشهای پیشگیری و رفع افتادگی پوست آشنا می شوید که جوانی را به پوست باز می گرداند.

یکی از مهم‌ترین رازهای زیبایی ، داشتن پوستی سفت و بدون افتادگی و یا شل شدگی است. مدت‌هاست که راه‎هایی پیشنهاد می‌شود اما خیلی از این راهکارها تأثیر لازم را بر روی پوست نمی‌گذارند و کم‌کم افراد را به سمت انجام عمل‌های لیفتینگ سوق می‌دهند. اما بد نیست هر فرد تکنیک‌هایی در مورد آموزش لیفتینگ پوست بیاموزد تا بتواند این کار را در خانه انجام دهد.

آموزش لیفتینگ پوست و رفع افتادگی پوست

بسیاری از ما گاهی بر حسب شرایط مختلف، چاقی‌ها و یا ورم‌های ناگهانی و لاغری پس از آن، لاغری‌های بیش از حد و غیر اصولی، رفتار نامناسب با پوست صورت و استفاده‌ی نادرست از کرم‌ها و غیره دچار افتادگی‌هایی در پوست بدن و به خصوص ناحیه‌ی صورت می‌شویم. قطعا کسی نیست که از این افتادگی و کم شدن زیبایی چهره‌ی خود ناراضی نباشد و در پی یافتن راهی برای رفع افتادگی پوست و حتی آموزش لیفتینگ پوست نباشد. ما در کنار شما هستیم تا باهم روش‌هایی ساده برای انجام لیفتینگ پوست را یاد بگیریم و برای همیشه با پوست شل و آویزان خداحافظی کنیم.


لزوم آموزش لیفتینگ پوست

در دنیای مد و زیبایی یکی از مواردی که بسیار مورد توجه قرار دارد، سفت بودن و عدم افتادگی پوست است. طبیعتا پوستی که شل و افتاده باشید علاوه‌بر اینکه سن افراد را بیشتر نشان می‌دهد، تا حد زیادی زیبایی افراد را هم تحت الشعاع قرار می‌دهد. به همین علت می‌بینیم افراد جامعه به خصوص خانم‌ها به هر راهی که متوسل می‌شوند تا در رفع افتادگی پوست خود قدمی بردارند حتی راهی مانند جراحی و کشیدن پوست که بسیار خطرناک است و ممکن عوارض خیلی جدی به دنبال داشته باشد. غافل از اینکه خیلی از این راه‌ها ضمن خطرات بسیاری که دارد، جوانسازی پوست را برای مدت کوتاهی انجام می‌دهد و هیچ کدام لیفتینگ پوست را در دراز مدت انجام نمی‌دهند. به همین دلیل بهتر است به جای رفتن به سمت راه‌هایی پر خطر که به جز هزینه‌های هنگفت و خطرات جبران ناپذیر، فایده‌ی دیگری ندارند، راه‌های آسان‌تر، ارزان و بی خطر برای لیفتینگ پوست انتخاب کنیم. در واقع لیفتینگ پوست راهی است برای سفت کردن پوست و رفع افتادگی پوست به خصوص در ناحیه صورت، ابروها و پلک‌ها، گونه‌ها، کناره‌های فک و غیره. ما در اینجا آموزش‌هایی برای انجام لیفتینگ پوست در خانه و با ساده‌ترین مواد برای شما در نظر گرفته‌ایم تا با هم زیبایی و سلامتی واقعی پوست را تجربه کنیم

دلایل افتادگی پوست

برای رفع افتادگی پوست و انجام لیفتینگ پوست، بد نیست ابتدا نگاهی به دلایل ایجاد افتادگی بیاندازیم. پوست به دلایل مختلفی ممکن است دچار شل شدگی و افتادگی شود که از جمله این دلایل می‌توان به این موارد اشاره کرد: لاغری‌های غیر اصولی، عوامل ژنتیکی، تغذیه‌ی نامناسب، کاهش کلاژن و الاستیسیته‌ی پوست در پی افزایش سن، چاقی بیش از حد، کم آبی بدن، عدم رسیدگی مناسب به پوست و غیره. اما نگران نباشید، اگر سریع دست به کار شوید می‌توانید جلوی بیشتر این عوامل را بگیرید و هرچه سریع‌تر با آموزش روش‌هایی برای جوانسازی پوست و لیفتینگ‌ پوست به روش‌های مناسب، دوباره شادابی و استحکام پوست خود را به دست بیاورید


روش‌های خانگی برای لیفتینگ پوست (حتما قبل از استفاده تست شود تادچار حساسیت نشوید)

برای انجام لیفتینگ پوست و افزایش استحکام و قوام پوست، حتما نیاز به عمل‌های جراحی پر خطر نیست. ما در اینجا روش‌های ساده‌ای مانند انواع ماساژ و چند نوع ماسک خانگی را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید به راحتی و در منزل، با کمترین امکانات بهترین نتیجه را از لیفتینگ پوست خود بگیرید. البته نتایج عالی در صورتی حاصل می‌شود که حداقل هفته‌ای دو مرتبه این آموزش‌ها را به کار ببندید.

ماساژهای مناسب به منظور لیفتینگ پوست

انجام یکسری از ورزش‌ها و تمرینات برای صورت، باعث می‌شود خونرسانی و گردش خون در ماهیچه‌ها و در نتیجه جوانسازی پوست بیشتر شود که خود به قوام ماهیچه کمک می‌کند و خستگی و تنش‌های صورت را از بین می‌برد و به لیفتینگ پوست کمک خواهد کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه ماساژ تأثیر بیشتری داشته باشد، می‌توانید از روغن‌های گیاهی که علاوه بر آرامشبخشی، به قوام یافتن پوست کمک می‌کنند مانند روغن اسطوخودوس، کنجد، زیتون و غیره نیز استفاده کنید. هر کدام از تمرینات زیر را در 4 ست 10 ثانیه‌ای انجام دهید.

یکی از این ماساژها، برای برطرف کردن افتادگی پلک و لیفتینگ پوست اطرف چشم و ابرو است که باید با انگشتان وسط به قسمت ابتدای ابروها در بالای پلک کمی فشار وارد کرده و سپس با انگشتان اشاره به انتهای ابروها در بالای پلک فشار وارد کنید و اندکی به سمت بالا بکشید. برای لیفتینگ پوست اطراف لب و گونه‌ها، بهترین تمرین خندیدن با دهان باز است در حالیکه لب‌ها را جمع کرده‌اید و دندان‌ها را با لب پوشانده‌اید و دهان خود را تا جایی که می‌توانید باز و بسته کنید. حتی می‌توانید با دست از پایین فک برای باز شدن دهان خود مانع ایجاد کنید تا عضلات بیشتر تحریک شوند.

برای انجام لیفتینگ پوست در ناحیه‌ی گردن، می‌توانید سر خود را کاملا عقب برده و با انگشتان پوست پایین گردن را خیلی آرام اندکی به سمت پایین بکشید. در همین حال سعی کنید دهان خود را از کناره‌ها باز کنید تا گوشه‌های لب نیز به سمت پایین متمایل شوند. این عمل به لیفتینگ پوست گردن کمک بسیاری خواهد کرد. همچنین می‌توانید از چانه به سمت بناگوش به آرامی پوست را بکشید.

ماسک‌های خانگی برای لیفتینگ پوست(حتما قبل از انجام تست شود)

در کنار انجام ماساژها و ورزش‌های صورت و تغذیه‌ی مناسب، لازم است هفته‌ای حداقل دو بار هم از ماسک‌های خانگی که به لیفتینگ پوست و رفع افتادگی پوست کمک می‌کنند استفاده کرد. در زیر به چند نوع از این ماسک‌ها اشاره خواهیم کرد.به خاطر داشته باشید پس از شستن ماسک‌ها از روی صورت، صورت خود را بلافاصله با حوله‌ی پنبه‌ای یا پارچه‌ی نخی خشک کنید. چرا که اگر اجازه دهید صورت در هوای آزاد به تدریج خشک شود، اندکی از رطوبت پوست هم به این ترتیب تبخیر می‌شود و منجر به خشکی پوست می‌گردد.

ماسک سفیده‌ی تخم مرغ و عسل

سفیده‌ی تخم مرغ به دلیل داشتن انواع پروتئین‌ها و ویتامین‌ها، برای قوام دادن به پوست بسیار مناسب است. یک عدد سفیده‌ی تخم مرغ را با چند قطره روغن نارگیل یا اسطوخودوسو دو قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و روی پوست خود بمالید. اجازه دهید 20 دقیقه بماند و سپس با آب خنک بشویید. در صورت استفاده‌ی مرتب، این ماسک در لیفتینگ پوست بسیار مؤثر عمل می‌کند.

ماسک جوانه گندم و ماست

برای لیفتینگ پوست صورت، ماسک دیگری که بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد ماسک جوانه گندم و ماست است. برای تهیه این ماسک کافی ست یک قاشق غذاخوری جوانه‌ی گندم را با یک قاشق غذاخوری ماست ترکیب کنید و چند قطره روغن زیتون یا کنجد به آن اضافه کنید و پس از خشک شدن بلافاصله با آب خنک بشویید.

ماسک ژلاتین

یکی دیگر از ماسک‌هایی که تأثیر شگفت‌انگیزی در لیفتینگ پوست دارد، ماسک ژلاتین است. یک قاشق غذاخوری پودر ژلاتین را با دو قاشق غذاخوری شیر مخلوط کرده سپس به آرامی روی پوست خود بمالید و پس از 20 دقیقه با آب ولرم آبکشی کنید.

ماسک برنج و عسل

از دیگر ماسک‌هایی که تأثیر فوق‌العاده‌ای در لیفتینگ صورت دارد، می‌توان به ماسک برنج و عسل اشاده کرد. دو قاشق غذاخوری برنج را پس از شستن به صورت کته بپزید. آب آن را در یخچال نگه دارید، برنج نرم شده را با یک قاشق غذا خوری عسل مخلوط کرده و روی پوست بمالید. پس از 20 دقیقه با آب خنک بشویید. در روزهای بعدی می‌توانید از آب برنجی که در یخچال نگهداری کرده‌اید برای شستن صورت یا موهای خود استفاده کنید.

طب سوزنی برای لیفتینگ پوست صورت

لیفتینگ پوست به کمک طب سوزنی هم جزو روش‌هایی‌ ست که این روزها بسیار باب شده است. این کار که باید توسط پزشک متخصص طب سنتی انجام شود، باعث سریع‌تر شدن گردش خون در صورت، اکسیژن رسانی بهتر و بیشتر به عضلات صورت و در نهایت منجر به تحریک کلاژن سازی و قوام یافتن بافت پوست می‌شود. در طب سوزنی از سوزن‌های بسیار نازک برای درمان استفاده می‌شود که بدون درد هستند و پس از چند جلسه، بسته به میزان افتادگی پوست، می‌توانید تأثیر آن را ببینید. البته تأثیر این ‌‎ی تأثیر روش‌های دیگر نیست.

روش‌های مدرن برای لیفتینگ پوست

اما اگر از روش‌های خانگی بگذریم، صحبت از روش‌های نوین لیفتینگ پوست می‌شود. این متدها که در بین افراد علاقمند به مد و زیبایی بسیار سر و صدا کرده‌اند شامل: مزوتراپی، آر-اف(R-F)، لیزر کردن، کشیدن پوست با استفاده از نخ‌های کششی، انواع جراحی و کشیدن پوست، هایفوتراپی برای لیفتینگ پوست، تزریق بوتاکس و غیره هستند که همگی روش‌هایی تهاجمی محسوب شده، منجر به تحریک سلول‌های بافت پوست شده و می‌توانند عوارض جبران ناپذیری برجای بگذارند. عوارضی مانند انواع عفونت‌ها، عدم تقارن، فلج صورت و غیره که ممکن است تا آخر عمر گریبان‌گیر افراد شود. ضمن اینکه این روش‌ها پس از مدتی تأثیر خود را از دست می‌دهند و پوست به حالت قبلی باز می‌گردد. پر واضح است که مراجعه به پزشک متخصص برای انجام لیفتینگ پوست و همچنین استفاده‌ی پزشک از برترین دستگاه‌ها و مواد اولیه می‌تواند این عوارض را کمتر کند اما به صفر نمی‌رساند. به هر روی بهتر است اگر علاقمند به بهره بردن از روش‌های جدید لیفتینگ پوست هستید، حتما پس از تحقیقات زیاد و مشورت با متخصص برای انجام این روش‌ها اقدام کنید.

درنهایت بهترین روش برای جلوگیری و درمان مراجعه به بیوتیشن های باتجربه میباشد زیرا با استفاده از محصولات مراقبتی از مشکلات پوستی پیشگیری وطی مراجعه ی مکررانها را درمان مینمایند

سوال مسابقه : برای لیفت پوست چه کارهایی باید انجام داد؟

43 دیدگاه

 1. _____m.a.htab گفت:

  روش های خانگی مثل:
  -انواع ماساژ و ورزش ها برای صورت
  -انواع ماسک خانگی
  -تغذیه مناسب
  روش های مدرن:
  -طب سوزنی
  -مزوتراپی
  -آر افRF
  -لیزر
  -کشیدن صورت با نخ های کششی
  -جراحی
  -هایفوتراپی
  -بوتاکس

 2. Isanf286@ گفت:

  پاسخ سوال اینستاگرام
  1:ماساژ مناسب لیفتینگ
  2:ماسک های خانگی مثل برنج و عسل و ماسک ژلاتین
  3:طب سوزنی
  4:روش های مدرن

 3. asmane.za گفت:

  ماساژها و ورزش‌های صورت
  تغذیه‌ی مناسب،
  ماسک‌های خانگی
  طب سوزنی

 4. Isanf286@ گفت:

  پاسخ سوال اینستاگرام
  1:ماساژ مناسب لیفتینگ
  2:ماسک های خانگی مثل برنج و عسل و ماسک ژلاتین
  3:طب سوزنی
  4:روش های مدرن

 5. mahnaz.pigmenter گفت:

  ۱)ماساژ
  ۲)ماساژ
  ۳)طب سوزنی
  ۴)روش های مدرن

 6. الهام محمدي گفت:

  ماساژ صورت رو به بالا ،استفاده كردن از سرم و كرم ليفت و ماهي يكبار فيشيال و استفاده كردن از ماسك كچي براي ليفت

 7. skincare.shirvani@ گفت:

  بیوتیش همراه با ماساژ ومواد

 8. الهام محمدي گفت:

  ماساژ صورت رو به بالا براي قوي شدن عضلات صورت،استفاده از سرم و كرم ليفت،فيشيال ماهانه و استفاده از ماسك كچي و ماساژ هاي مخصوص ليفت
  Skincare.elham.h

 9. Fariba.beauty گفت:

  سلام و عرض و ادب و احترام خدمت سرکار خانم کریمی
  برای لیفت پوست میتوان از روش های خانگی و غیرتهاجمی مانند مانند ماساژ صورت و ورزش پوست و گردن انجام داد و با استفاده از روغن های گیاهی ماساژهای ریلکسی و لیفت انجام داد.ماسک های خانگی و ابزارهای ماساژ مثل کاپ ماساژ و انواع ماساژور ها که براحتی میتوان تهیه و از آنها استفاده کرد برای سفت شدن پوست راه حل مناسبی است.میزان خواب و استراحت و طرز خوابیدن و قرار دادن صورت روی بالشت بسیار تاثیر گذار است.بالشت نباید خیلی سفت یا خیلی نرم باشد.مراقبت های روزانه انجام شود و از روش های تهاجمی مانند بوتاکس و کشیدن پوست خودداری شود.ممنون از مطالب مفید شما⁦❤️⁩⁦

 10. فرشته کامران گفت:

  ۱. ماساژ روزانه پوست
  ۲.فشیال ماهانه که توسط شخص حرفه ای انجام میشه
  ۳. تغییر برنامه غذایی و ورزش
  ۴. لبخند یادتون نره . شاد بودن خیلی به روی زیبایی اثر داره.

 11. فریبا هوشمند گفت:

  ماساژ پوست اطراف چشم وابرو ماساژ اطراف لب وگونه ها
  ماساژ پوست در ناحیه گردن
  انواع ماسکهای خانگی
  طب سوزنی
  روشهای مدرن ک توصیه نمیشود
  مراجعه ب بیوتیشن های حرفه ای ومجرب

 12. فریبا هوشمند گفت:

  ماساژ درمانی ماساژ پوست اطراف چشم وابرو ماساژ اطراف لب وگونه ماساژ پوست ناحیه گردن
  ماسکهای خانگی هفته ای دو بار
  طب سوزنی تاثیرش زیاد نیست
  مراجعه ب بیوتشن های مجرب و حرفه ای
  روشهای مدرن ک توصیه نمیشود

 13. شیما عابدینی گفت:

  انواع ماساژ ، ماسک خانگی نتایج عالی در صورتی حاصل میشه که حداقل هفته ای دو مرتبه انجام شود ، انجام یکسری از ورزشها و تمرینات ، استفاده از روغن های گیاهی مانند اسطوخودوس کنجد زیتون ، برای پوست اطراف لب و گونه ها بهترین تمرین خندیدن با دهان باز ، طب سوزنی
  درنهایت بهترین روش برای جلوگیری و درمان مراجعه به بیوتشین های با تجربه می باشد ،

  با تشکر از مطالب عالی و آموزندتون 🙏

 14. گلی گفت:

  سلام
  به نظرم استفاده و کمک از متخصصان مراقبتهای پوستی

 15. moshaver.kasbokar.64 گفت:

  سلام.وقت بخیر.اول باید علت افتادگی پوست را پیدا کرد.و بعد روش های مختلفی وجود دارد مثل تغذیه مناسب.ورزش های مناسب برای صورت و ماساژ صورت که با روغن باشد بهتر است.استفاده از ماسک هایی برای صورت مثل ماسک سفیده تخم مرغ و عسل.ژلاتین…استفاده از طب سوزنی…اینها روش هایی است که برای لیفت به صورت طبیعی توصیه میشود به جای روش هایی چون لیزر و لیف و جراحی و..ک عوارض دارن.

 16. enerjee_mosbat گفت:

  سلام.افتادگی پوست علت های مختلفی دارد مثل ژنتیک.بالا رفتن سن.کمبود اب بدن و..و..که ما می توانیم با تغذیه مناسب,انجام ماساژ برای صورت ا روغن هایی مثل اسطوخودوس و..,استفاده از ماسک های خانگی مثل ماسک ژلاتین و سفیده تخم مرغ و,طب سوزنی مشکل افتادگی پوست را در چند جلسه حل کنیم.

 17. n.genetics466 گفت:

  سلام.افتادگی پوست علت های مختلفی دارد مثل تغذیه و ژنتیک و کمبود اب بدن و..و..راهکارهایی که وجود دارد برای رفع افتادگی و لیفت به دو دسته طبیعی و خانگی و شیمیایی تقسیم میشود که شیوه طبیعی توصیه میشود.مثل ماساژ صورت و گردن با روغن ها.تغذیه مناسب.طب سوزنی .و استفاده از ماسک های طبیعی و خانگی مثل ماسک سفیده تخم مرغ و ماست.ماسک ژلاتین و…روش هایی مثل لیزر و جراحی و لیف توصیه نمیشود.

 18. pooshak_gole.gandom گفت:

  سلام.افتادگی پوست علت های مختلفی دارد مثل تغذیه و ژنتیک و کمبود اب بدن و..و..راهکارهایی که وجود دارد برای رفع افتادگی و لیفت به دو دسته طبیعی و خانگی و شیمیایی تقسیم میشود که شیوه طبیعی توصیه میشود.مثل ماساژ صورت و گردن با روغن ها.تغذیه مناسب.طب سوزنی .و استفاده از ماسک های طبیعی و خانگی مثل ماسک سفیده تخم مرغ و ماست.ماسک ژلاتین و…روش هایی مثل لیزر و جراحی و لیف توصیه نمیشود.

 19. سپیده گفت:

  ورزش های مخصوص لیفت _ ماساژ های مناسب_ ماسک های خانگی برای لیفت _ طب سوزنی به منطور لیفت _ و روش های مدرن که باید به متخصص آن رجوع کرد _ البته به نظر من تغدیه مناسب هم تاثیر گذاره . _

 20. سپیده گفت:

  البته بهترین روش مراجعه به بیوتیشن های باتجربه هست که با استفاده از محصولات مراقبتی از مشکلات پوستی جلوگیری یا درمان میکنن…😊

 21. Ny_fateme گفت:

  جواب:۱_انواع ماساژ پلک و چشم و گونه و اطراف لب و گردن
  ۲_استفاده از ماسک های خانگی: مثل:سفیده تخم مرغ و عسل، جوانه گندم و ماست، ماسک ژلاتین، برنج و عسل
  ۳_استفاده از طب سوزنی
  ۴_روش های مدرن: مزوتراپی، آر-اف، لیزر، کشیدن پوست با نخ کششی، انواع جراحی، هایفوتراپی برای لیفت،تزریق بوتاکس

 22. Sheydakasa گفت:

  برای لیفت پوست؛۱-استفاده از ماسک های خانگی (سفیده تخم مرغ و عسل .جوانه گندم و ماست.ماسک ژلاتین. برنج وعسل)۲-ماساژها ی لیفتینگ و یوگای صورت. ۳- طب سوزنی ۴- روش های مدرن لیفتینگ ( RF.مزوتراپی.لیزر.کشیدن پوست با جراحی.کشیدن پوست با استفاده از نخ کششی.هایفو.تزریق بوتاکس.)البته این روش ها تهاجمی هستند و توصیه نمیشود چون عوارض دارد. ۵- مراجعه منظم و مکرر به بیوتیشن های باتجربه واستفاده از محصولات مراقبتی پوست و استفاده از Home care مناسب نوع پوست طبق توصیه بیوتیشن. البته روش هایی مانند تزریق ژل و هیالورونیک و تزریق چربی باعً پر شدن صورت و صاف شدن چروک های صورت و کم شدن معایب صورت میشود البته باعث لیفت و کشیده شدن صورت نمیشود و موقتی است و عوارض دارد.

 23. فروغ عظیمی گفت:

  1.ماساژ مناسب پوست
  2.ماسکهای خانگی مثل ماسک سفیده تخم مرغ و عسل…ماسک جوانه گندم و ماست..ماسک ژلاتین…ماسک برنج و عسل
  3.تب سوزنی
  4.روش های مدرن مثل لیزر و مزووایت و…

 24. سمیه گفت:

  اول مراجعه به بیوتی تراپیست
  ماساژ با روغن های گیاهی
  ورزش های صورت
  تغذیه مناسب
  استفاده از ماسک خانگی دو بار در هفته
  طب سوزنی

  • Saba_s_2018 گفت:

   مراجعه به بیوتی تراپیست
   ماساژ
   ورزش های صورت
   تغذیه
   ماسکهای خانگی
   طب سوزنی

 25. مریم جعفری گفت:

  برای لیفت صورت می توان از راههای ساده مثل ماساژ ماسک های خانگی مانند ماسک سفیده تخم مرغ و ماسک جوانه گندم و ماست و… در منزل استفاده کرد واین کار را حداقل هفته ای دو بار انجام داد، همچنین می توان از طب سوزنی نیز برای لیفتینگ صورت استفاده کرد.
  اما بهترین روش برای جلوگیری و درمان لیفتینگ مراجعه به بیوتیشن های با تجربه می باشد.

 26. Jaafarimaryam73 گفت:

  برای لیفت صورت می توان از راههای ساده مثل 1_ ماساژ
  2_استفاده ازماسک های خانگی مانند ماسک سفیده تخم مرغ و عسل و ماسک جوانه گندم و ماست و…
  3_ اما بهترین روش مراجعه به بیوتیشن های باتجربه است

 27. انواع ماسک ها همرا با ماساژ در خانه
  مزوتراپی، آر-اف(R-F)، لیزر کردن، کشیدن پوست با استفاده از نخ‌های کششی، انواع جراحی و کشیدن پوست، هایفوتراپی برای لیفتینگ پوست.

 28. شیما گفت:

  توجه به عادت های غذایی و داشتن تغذیه مناسب، استفاده از ماسک های طبیعی و کم کردن استرس در زندگی روزمره

 29. zohre_nazirzade گفت:

  انواع ماساژ

  ماسک خانگی (تخم مرغ و عسل _ ماسک جوانه گندم و ماست _ ماسک ژلاتین _ ماسک برنج و عسل )

  طب سوزنی

  روش‌های مدرن برای لیفتینگ پوست
  مزوتراپی
  آر-اف(R-F)
  لیزر کردن
  کشیدن پوست با استفاده از نخ‌های کششی
  انواع جراحی و کشیدن پوست
  هایفوتراپی برای لیفتینگ پوست
  تزریق بوتاکس

  مراجعه به بیوتیشن های باتجربه

 30. shimaa.a.f گفت:

  توجه به عادت های غذایی
  تغذیه مناسب
  کنترل استرس در زندگی روزمره
  استفاده از ماسک های طبیعی

 31. nedamoghadam24m گفت:

  ماساژهای مناسب

  ماسک‌های خانگی برای لیفتینگ پوست

  طب سوزنی

  روش‌های مدرن برای لیفتینگ پوست

  مراجعه به بیوتیشن های باتجربه

 32. مجتبی گفت:

  طب سوزنی بهترین راهکار

 33. Syf440_ گفت:

  بهترین روش برای جلوگیری و درمان مراجعه به بیوتیشن های باتجربه میباشد
  انجام ماساژها و ورزش‌های صورت و تغذیه‌ی مناسب، لازم است هفته‌ای حداقل دو بار هم از ماسک‌های خانگی که به لیفتینگ پوست و رفع افتادگی پوست کمک می‌کنند

 34. صدف گفت:

  انواع ماساژ
  ماسک های خانگی

 35. teenager.mod@ گفت:

  انواع ماساژ
  ماسک های خانگی

 36. Eli گفت:

  خیلی خوب بود معلومه که کارتون عالیه خوشم اومد

 37. Eli گفت:

  برای لیفت پوست باید پاک سازی وجوانسازی پوست انجام داد

 38. آراسته گفت:

  ماسک ، ماساژ

 39. فریده محمدی گفت:

  حداقل هفته ای دو بار ماسک خانگی و ماساژ مناسب و همچنین روش طب سوزنی و روش های مدرن برای لیفتینگ

 40. Saba_s_2018 گفت:

  ماساژ مخصوص لیفتینگ
  ماسک های خانگی
  طب سوزنی
  تغذیه مناسب
  روشهای مدرن مثل لیزر و آر اف
  مراجعه به بیوتیشن تراپیست
  کنترل استرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *